Klasická kancelária verzus nový coworking v Bratislave.

Čo je to vlastne tá klasická kancelária? Stôl s počítačom medzi štyrmi stenami? V lepšom prípade aj s firemným kávovarom. Na klasickej kancelárií nie je vlastne nič zlé. Je to prostredie určené výhradne na prácu a presne tak aj vyzerá. Existujú však ľudia, ktorí si kancelárske priestory predstavujú podstatne inak.

Miesto na prácu i zábavu

Poznáte to aj vy. Po niekoľkých hodinách za počítačom sa myšlienky začnú uberať vlastným smerom a vy cítite, že to chce viac ako tridsať minútovú pauzu na obed. A tak sa vyberiete do gaming zóny odreagovať hlavu od práce. Že takto to vo vašej kancelárií nefunguje? Možno je načase zistiť si niečo viac o novom spôsobe kancelárskeho života – coworkingu.

Coworking Bratislava nie je len miestom so zónami na aktívny oddych počas aj po práci. Nazbierať nové sily môžeš v chillout zóne pri kávičke alebo networkovať s ľuďmi nielen z tvojho odboru a jednej kancelárie.

Coworking znamená štýl práce. Je to tím nezávisle pracujúcich ľudí, ktorí zdieľajú skúsenosti, nápady a hodnoty. Spolu vytvárajú komunitu talentovaných ľudí, ktorí sa navzájom motivujú, inšpirujú a dosahujú ciele.

Neseď doma, pridaj sa do tímu!

Mnoho ľudí a podnikateľov má vytvorenú svoju vlastnú kanceláriu priamo doma. Na začiatku sa to môže zdať ako výhoda, pracovať kedykoľvek počas dňa z pohodlia domova. Po čase však môže dostaviť stagnácia motivácie a nedostatok nových impulzov. Navyše chýbajúci sociálny kontakt a izolácia môže spôsobiť problémy v súkromí, keď sa práca stane súčasťou vášho domova.

Naštartuj znova svoju výkonnosť a pridaj sa do tímu ľudí, ktorých prvoradým cieľom je progres.