Krása sa skrýva v kvalitnej pleťovej kozmetike a prírodných mydlách

Pokožka je najväčším orgánom ľudského tela. Preto si celkom iste zaslúži osobitnú pozornosť a starostlivosť. Často sa snažíme rozmaznávať hlavne našu pleť a zabúdame na zvyšok tela. Stačí však málo a celá vaša pokožka sa môže zmeniť na jemný zamat.

Prírodné mydlá = krásna pokožka tela

Sprchové gély sú výmyslom a trendom modernej doby. Dnes sa naopak čoraz viacej ľudí vracia ku klasike, k mydlám. Nie je však mydlo ako mydlo. V prípade, že chcete dopriať svojej koži to najlepšie, siahnite po ich prírodných variantoch. Mydlá Soaphoria sú vyrábané z prírodných surovín a kvalitného amerického sójového glycerínu. Jemné zloženie mydiel Soaphoria pokožku nevysušia, ale naopak jej doprajú potrebnú hydratáciu. Rastlinné zloženie prírodných mydiel má hojivý a antiseptický účinok. Prírodnými mydlami zničíte mikroorganizmy, znížite tvorbu akné a ekzémov. Ich jemná parfumácia je balzamom pre dušu aj myseľ. Výhodou prírodných mydiel je i to, že vydržia dlhšie ako gély a sú ekologické vďaka absencii konzervantov. Zakúpiť sa dajú dokonca aj druhy mydiel, ktoré môžete používať ako tuhý šampón. Doprajte svojmu telu kvalitu kúpou produktov internetovému obchodu naureus. Práve na webových stránkach naureus.sk nájdete množstvo kvalitnej kozmetiky za bezkonkurenčné ceny.

Kvalitná pleťová kozmetika = krásna pleť

Snom každej dámy a iste aj pánov je pleť bez vrások. Nič nie je zadarmo, a preto aj o krásnu pleť musíte takmer denne bojovať. Dostatok spánku, zdravá strava, vyhýbanie sa slnku a kvalitná pleťová kozmetika by mali byť alfou i omegou každého z vás. Okrem toho by ste si mali osvojiť ranné a večerné rituály potrebné pre mladistvý vzhľad a krásnu pleť. Ranný budíček je signálom prvého kroku. Očistite si pleť tonikmi alebo čistiacou penou, pretože počas noci sa každá pleť zamastí. Dámy by si mali pred líčením ošetriť tvár hydratačnými a podkladovými krémami podľa typu pleti. Nikdy, ale naozaj nikdy nechoďte spať neodlíčené. Zopár lenivých nocí sa vám v budúcnosti „odplatí“ rýchlou tvorbou vrások alebo vyrážok. Na čistenie pleti využívajte odličovač alebo micerálnu vodu. Aspoň raz týždenne odstráňte zvyšky suchej pokožky pomocou jemného pílingu. Aj počas spánku sa môžete starať o pleť. Stačí k tomu nočný krém, ktorý celú noc vašu pleť regeneruje.